Erotické SMS

Hledáš rychlý, diskrétní sex? Hledáš reálný sexy holky, ale i zkušený ženský, který se nestydí a nemají žádný zábrany? Stojí ti a chceš to udělat? Tak neváhej, milujeme sex, šoustání je náš život, tak si vyber a pošli smsku. Obratem ti napíšeme a krásně tě uděláme. Nevěříš? Tak to prostě zkus! Nikdo ti to neudělá líp, než ty sám, ale uvidíš, že to může být ještě lepší, pořádně tě vyrajcujeme a krásně vystříkáme, brouku :-)

Míša

sexy erotické sms

Máš rád exotiku? Líbí se Ti tmavé bradavky a ještě tmavší kundičky? Miluju to zezadu, do prdýlky na střídačku s kundičkou… Chytni mě za vlasy a šukej mě, nepřestávej! Ukaž mi, že jsi chlap a neber ohledy. Dokaž mi, že se uděláš kdy chceš a kam chceš. Vystříkáš mi prdel? Kundu? Pusinku? Nebo se mi uděláš na kozy? Co když na tebe vypláznu jazýček a budu čekat na tvůj výstřik, hmm…?

Pošli mi SMS

Pavlínka

sexy erotické sms

Necháš se osedlat? Vošukám Tě jak malýho kluka, hezky se povozím… U toho si tě svážu, nic neuvidíš a budeš jen v mojí moci… Nemáš kamaráda? Sex ve třech, co je lepšího? Oba vás kouřit a pak vám dělat děvku, na střídačku vám podržet, jeden v kundičce, druhej v pusince nebo v zadečku?? Hmm… je to úžasný pocit a když mi oba vystříkáte pusinku… budu ta nejšťastnější kundička na světě…

Pošli mi SMS

Nicol

sexy erotické sms

Co máš rád? Můžu být lolitka s culíčkama, zahraju ti nezkušenou školačku v punčoškách, ale zrovna tak umím být pěkná děvka, zvrhlá kurva, která nemá nikdy dost a je pro každou špatnost, vychováš si mě, zkrotíš mě? Nebo já tebe? Pošli mi zprávičku a uvidíme, kdo koho dřív udělá… Můžeš zkusit i moji těsnou prdýlku nebo mi vystříkáš pusinku? Už ti stojí? Tak napiš a zbytek nech na mě...

Pošli mi SMS

Lenka

sexy erotické sms

Zbožňuju přirážení přímo do mojí nestydatý, hluboký pusinky… Nejdřív si Tě něžně olíznu, pak tvrdě pohoním a když už ti péro pěkně stojí, tak sjedu níž a lížu naběhnutý koule… potom sjedu jazykem ještě níž, olíznu Ti tvojí dírku, chceš? Jak to máš rád? Povíš mi to? Chci tě dostat, chci tě vystříkat, můžu??

Pošli mi SMS

Eliška

sexy erotické sms

Máš chuť na mladý masíčko? Ochutnáš mojí sladkou kundičku, pevný kozičky a sexy voňavý tělíčko? Napiš mi, sám poznáš, že jsem hodně nadržený, sexy lízatko, trochu sprostý, trochu mazlivý, prostě hodně přítulný a hodně šoustavý… Stačí poslat smsku a hned tě udělám, vystříkám tě!

Pošli mi SMS

Květa

sexy erotické sms

Ráda bych poznala chlapa, který má něco za sebou a kromě sexu si taky rád povídá, má svoje záliby, starosti, práci… Jsem obyčejná ženská, vdova, děti odrostly a tak se snažím dohnat, co se dá… teprve teď objevuju všechny chutě a podoby sexu… Třeba to skonči jen u telefonu, třeba se nechám pozvat i na kafe? Nic neslibuju, necháme tomu volný průběh, souhlasíš?

Pošli mi SMS

Petra

sexy erotické sms

Vypadám nevinně? Ale neboj, zdání klame, v sexu už sem zkusila všechno, trojku, gang bang, piss, anál, bdsm, umím být drsně dominantní, ale taky subinka… to přímo miluju, lízání kundičky je moje libůstka… takže jak si na tom? Dáš si mě nebo já tebe? Půjčím ti třeba svoje dildo a můžeš mě šukat a dildem dělat do zadečku, chceš? Řekni si, jak tě mám vošukat?

Pošli mi SMS

Adéla

sexy erotické sms

Miluju sex, uděláme se dneska spolu?? Miluju, když vidím, jak ti stojí péro a vrháš se na mě, ale chvíli tě budu trápit a budeš se jen dívat, jak si sama hraju s kundičkou, prstíkama, pak si vezmu robertka a dildo do zadečku… a dovolím ti, strčit mi péro do pusinky, chceš?

Pošli mi SMS

Dita

sexy erotické sms

Studuju, celý dny ležím v učení, ale někdy mám toho už dost a prstíky mi sjedou pod kalhotky, nasliním si kundičku a zasunu nejdřív jeden prstík, pak dva a druhou rukou si honím poštěváčka, hmm… a myslím na všechny možný prasárny… úplně nejlepší je, když mi k tomu ještě pípne smska od stejně nadrženýho týpka, jak si na tom, nechceš mi to dneska udělat? Nebo ještě lip, uděláme se oba dva?

Pošli mi SMS

Iva

sexy erotické sms

Třeba si jen napíšem, třeba si i zapícháme a zase si půjdem každý svou cestou, nehledám problémy, chci si jen dobře zašukat. Napiš mi, jak mi to uděláš, brouku a uvidíš, jak tě dostanu, mám to ráda rychle a tvrdě, prstama ani jazykem mě neuděláš. Tak už neváhej a napiš…

Pošli mi SMS

Marika

sexy erotické sms

Líbí se ti cikánky? Máš rád tmavý bradavky a ještě tmavší kundičku?? Mám ji nádherně vyholenou, voňavou, hmm… Dáš si mě? Stačí napsat a uvidíš… Miluju šukání, šoustání, tvrdý píchání, a když si mě pevně chytíš a dáš mi na holou, přes můj sexy zadeček, budu jen tvoje… Tak co, uděláš mi to, třeba i do zadečku?

Pošli mi SMS

Helena

sexy erotické sms

Jsem už pár let rozvedená a nechci to měnit, nechci žádný závazky, jen si hezky užívat, nevadí, když si zadaný, ženatý, mladý nebo nezkušený… Mám už něco za sebou, jsem taková sexy babička, která je hodně při chuti a není snad nic, co bych v sexu ještě nezkusila, prostě neznám tabu, análek, trojka, piss, dlouhý kouření… Napiš a dozvíš se víc a kromě toho tě krásně udělám…

Pošli mi SMS

Andrea

sexy erotické sms

Máš rád hluboký orál? Co takhle deep throat, prostě mi ho pořádně narvat do pusy, až po koule a k tomu mi na chvíli zacpat i nos a trochu mě přidusit, tu děvku která si na tebe votvírá hubu… a pak prosím přirážej, tvrdě přirážej přímo do mojí nestydatý pusinky a pak… Vystříkáš se mi do pusy, hluboko, přímo do krku, ano?

Pošli mi SMS

Dana

sexy erotické sms

Nechci nahoněnýho borce, co se udělá hned po první zprávě, hledám chlapa, kterého si budu cvičit přes smsky, budeš dostávat úkoly a jejich provedení potvrdíš mms, ano? Pokud budeš poslušný, budeš pozván na reálnou lekci, tak seber odvahu a napiš paní Daně, nenech mě dlouho čekat…!!

Pošli mi SMS

Zdena

sexy erotické sms

Ozve se mi pořádnej chlap, kterýmu se líbí kus ženský a je přímo ujetej na velký kozy? Určitě víš, co všechno s nima můžeme dělat… Mám ráda, když si chlap užívá moje kozičky, píchání mezi kozy, divoký šoustání na střídačku, chvíli kundička a chvíli mezi kozy a stříkat pak přímo do mojí nestydatý pusinky, slibuju, že si tě dám do poslední kapky…

Pošli mi SMS