Erotické SMS

Hledáš rychlý, diskrétní sex? Hledáš reálný sexy holky, ale i zkušený ženský, který se nestydí a nemají žádný zábrany? Stojí ti a chceš to udělat? Tak neváhej, milujeme sex, šoustání je náš život, tak si vyber a pošli smsku. Obratem ti napíšeme a krásně tě uděláme. Nevěříš? Tak to prostě zkus! Nikdo ti to neudělá líp, než ty sám, ale uvidíš, že to může být ještě lepší, pořádně tě vyrajcujeme a krásně vystříkáme, brouku :-)

Helena

sexy erotické sms

Jsem už pár let rozvedená a nechci to měnit, nechci žádný závazky, jen si hezky užívat, nevadí, když si zadaný, ženatý, mladý nebo nezkušený… Mám už něco za sebou, jsem taková sexy babička, která je hodně při chuti a není snad nic, co bych v sexu ještě nezkusila, prostě neznám tabu, análek, trojka, piss, dlouhý kouření… Napiš a dozvíš se víc a kromě toho tě krásně udělám…

Pošli mi SMS

Andrea

sexy erotické sms

Máš rád hluboký orál? Co takhle deep throat, prostě mi ho pořádně narvat do pusy, až po koule a k tomu mi na chvíli zacpat i nos a trochu mě přidusit, tu děvku která si na tebe votvírá hubu… a pak prosím přirážej, tvrdě přirážej přímo do mojí nestydatý pusinky a pak… Vystříkáš se mi do pusy, hluboko, přímo do krku, ano?

Pošli mi SMS

Marika

sexy erotické sms

Líbí se ti cikánky? Máš rád tmavý bradavky a ještě tmavší kundičku?? Mám ji nádherně vyholenou, voňavou, hmm… Dáš si mě? Stačí napsat a uvidíš… Miluju šukání, šoustání, tvrdý píchání, a když si mě pevně chytíš a dáš mi na holou, přes můj sexy zadeček, budu jen tvoje… Tak co, uděláš mi to, třeba i do zadečku?

Pošli mi SMS

Květa

sexy erotické sms

Ráda bych poznala chlapa, který má něco za sebou a kromě sexu si taky rád povídá, má svoje záliby, starosti, práci… Jsem obyčejná ženská, vdova, děti odrostly a tak se snažím dohnat, co se dá… teprve teď objevuju všechny chutě a podoby sexu… Třeba to skonči jen u telefonu, třeba se nechám pozvat i na kafe? Nic neslibuju, necháme tomu volný průběh, souhlasíš?

Pošli mi SMS

Petra

sexy erotické sms

Vypadám nevinně? Ale neboj, zdání klame, v sexu už sem zkusila všechno, trojku, gang bang, piss, anál, bdsm, umím být drsně dominantní, ale taky subinka… to přímo miluju, lízání kundičky je moje libůstka… takže jak si na tom? Dáš si mě nebo já tebe? Půjčím ti třeba svoje dildo a můžeš mě šukat a dildem dělat do zadečku, chceš? Řekni si, jak tě mám vošukat?

Pošli mi SMS

Iva

sexy erotické sms

Třeba si jen napíšem, třeba si i zapícháme a zase si půjdem každý svou cestou, nehledám problémy, chci si jen dobře zašukat. Napiš mi, jak mi to uděláš, brouku a uvidíš, jak tě dostanu, mám to ráda rychle a tvrdě, prstama ani jazykem mě neuděláš. Tak už neváhej a napiš…

Pošli mi SMS

Zdena

sexy erotické sms

Ozve se mi pořádnej chlap, kterýmu se líbí kus ženský a je přímo ujetej na velký kozy? Určitě víš, co všechno s nima můžeme dělat… Mám ráda, když si chlap užívá moje kozičky, píchání mezi kozy, divoký šoustání na střídačku, chvíli kundička a chvíli mezi kozy a stříkat pak přímo do mojí nestydatý pusinky, slibuju, že si tě dám do poslední kapky…

Pošli mi SMS